Chcesz być na bieżąco z tym, co się dzieje w Mobiframe? Jesteś profesjonalistą w branży automotive? A może po prostu interesują Cię nowinki technologiczne z rynku kamperów? Obserwuj nas w social mediach i bądź na bieżąco ze wszystkim co ciekawe w dynamicznie rozwijającej się branży caravaningowej.

Mobiframe – jesteśmy producentem wyposażenia kamperów

Ostatnie lata to dynamiczny rozwój rynku caravaningu w Polsce i na świecie. Rośnie zarówno sprzedaż kamperów i przyczep, jak również sektor wypożyczalni tych pojazdów. Turystyka caravaningowa staje się coraz popularniejszą formą spędzania czasu wolnego. Cieszymy się, że jako Mobiframe możemy być częścią tego zjawiska i pozytywnego trendu. Od lat dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości wyposażenie do zabudowy kamperów. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najwyższą wartością. Wsłuchujemy się w głos naszych odbiorców – dzięki temu możemy stale doskonalić nasze produkty. To właśnie dzięki zadowoleniu naszych klientów osiągnęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku.

Poznaj świat Mobiframe – kogo zainteresują nasze treści?

Zapraszamy Was do obserwowania naszych profili w social mediach. Tworzymy treści dla:

  • producentów kamperów oraz firm realizujących zabudowy kamperów,
  • profesjonalistów w branży kamperowej,
  • osób zainteresowanych caravaningiem i turystyką motorową,
  • pasjonatów których stylem życia jest van life,
  • osób, które są zainteresowane wzornictwem przemysłowym, konstruowaniem pojazdów i w ogóle nowinkami technologicznymi.

Gdzie nas szukać?

Nie przynudzamy, nie będziemy spamować Twojego feeda, publikujemy treści z głową i wyczuciem. Dołącz do naszej społeczności na w social mediach. Zapraszamy, wpadnij i poznaj świat Mobiframe. Może znajdziesz coś dla siebie?